Natūralių vaisių kompleksas ABC

Organizmo papildymas

Natūralus vaisių kompleksas Fohow „ABC“ – tai trijų Jen-Šen teorijos metodikų suderinimas viename produkte: organizmo valymas, reguliavimas ir atstatymas. Remiantis balanso organizme teorija, Fohow mokslinio instituto ekspertai atliko daugybę tyrimų analizuodami detoksikacijos receptūras ir veikimo mechanizmus. Tai leido rasti sisteminį, moksliškai patvirtintą natūralios detoksikacijos sprendimą.

Pagrindinė A komplekso sudėtis:

  • Natūralūs vaisių daržovių milteliai
  • Augaliniai polisacharidai
  • Kompleksiniai oligosacharidai / prebiotikai/
  • Amino rūgščių multikompleksas
  • Maisitnės skaidulos
  • Vitaminai, mineralai

abcVeikimas

Gerina fermentų išsiskyrimą, pagerina tuštinimosi procesą. Oligosacharidai padidina probiotinių bakterijų žarnyne kiekį, gerina virškinimą ir medžiagų įsisavinimą. Maistinės skaidulos ir augaliniai polisacharidai absorbuoja toksinus ir riebalus žarnyne.Augaliniai ekstraktai, natūralūs antiseptikai ir antioksidantai atlieka ypatingai svarbią žmogaus organizmui antibaktreinę funkciją ir lėtina senėjimo procesą.

Pagrindinė B komplekso sudėtis:

  • Naudingų maistinių elementų multikompleksas
  • Javų želmenys
  • Organinė esencija iš natūralių daržovių ir vaisių

Veikimas

Atstato maistinių medžiagų reikiamą kiekį organizme. Amino rūgštys i augalinio ekstrakto ir fermentas superaksidismutazė /SOD/ valo kraujotakos sistemą nuo toksinų, cholesterolio apnašų, praplečia kraujagysles.
Vartojant natūralių vaisių kompleksą ABC, galima iš organizmo pašalinti kenksmingas medžiagas, sugrąžinti natūralią odos išvaizdą, sumažinti kūno svorį, atstatyti rūgščių-šarmų balansą organizme, pagerinti imunitetą.

Vartojimo būdai

A.
Vartoti vietoj pilnaverčių pusryčių, pietū ar vakarienės. Pakleio turinį supilti į indą, užpilti 300 ml geriamo vandens kambario temperatūros, stipriai suplakti, kol gausis vientisas skystis. Rekomenduojama greitai išgerti, kol nesutirštėja, tuomet efektyviausiai veikia fermentai, įeinantys į produkto sudėtį.

B.
Vartoti 3 kartus/dieną praėjus 1-1.5 h po komplekso A suvartojimo. Pakelio turinį užpilti 300 ml vandens kambario temperatūros ir gerai išmaišyti. Gerti galima neskubant, su pertraukėlėmis.

Į kompleksą įeina 12 vnt ( 6 A ir 6 B )
Yra ir didesnė pakuotė.

Kaina:

1 pakuotė (12 vnt): 25 €

16 pakuočių (16x12vnt) 400 €

Plačiau apie  vartojimą  ir poveikį – susisiekus el.paštu ar telefonu.

Pristatymas Lietuvoje nemokamas.

UŽSAKYTI!

 

Save