Kapsulės Haicao Gai

Organizmo papildymas

khajjcao_gaj

Natūralus kalcio šaltinis. Žalieji Liucao dumbliai, iš kurių gaunamas preparatas Haicao Gai, pasižymi dideliu vitaminų /beta-karotino, C,E,B ir kt./ taip pat mineralų /magnio, jodo, geležies, seleno, cinko, kalcio / kiekiu.

Pirmą kartą pasaulyje ypatingai aukštų technologijų dėka korporacijos Fohow mokslininkai išskyrė iš dumblių kalcį, kurį žmogaus organizmas pasisavina praktiškai visą ir gana lengvai bei nesukelia jokių pašalinių reakcijų.

Geresniam kalcio įsisavinimui į kapsules įdėta  D grupės vitaminų, išgautų iš aliejaus, kurie padeda kalciui geriau įsisavinti žarnyne ir įsitvirtinti kauluose. Kalcio reikšmė didelė, ypač kai mes susiduriame su osteoporozės problemomis, kaulų lūžiais, širdies veiklos sutrikimais ir pan. Neužtenka vartoti daug kalcio turinčio maisto; kalcį dar reikia įsisavinti. Tuo tikslu būtina kalcį paversti į joninę formą. Tai vyksta skrandyje, veikiant druskos rūgščiai, o sumažėjus jos gamybai, sutrinka kalcio pasisavinimas. Su amžiumi organizme išsivysto kalcio deficitas : apie 40-uosius metus jis pasireiškia 50%, apie 60-uosius- 90%. Reikia pasakyti, kad osteoporozė šiandien ne tik vyresnių, bet jau ir jaunesnių žmonių problema.

Vartojimas :

  • Iki 2 kapsulių 2 kartus per dieną  užgeriant šiltu vandeniu.
  • Pakuotėje 100 kapsulių po 800 mg
  • Neviršyti rekomenduotinos dozes
  • Neturi būti naudojamas kaip maisto pakaitalas
  • Nerekomenduojama naudoti nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims bei esant padidėjusiam jautrumui sudedamosioms dalims.

Kaina 30 €

Plačiau apie  vartojimą  ir poveikį – susisiekus el.paštu ar telefonu.

Pristatymas Lietuvoje nemokamas.

UŽSAKYTI!

 

Save

Save

Comments are closed.