Fohow kaukė su hialuronu ir bioaktyviais peptidais

Moterims

Reguliariai lepinant veido odą specialiomis kaukėmis, galima džiaugtis nuostabia, švytinčia ir jaunai atrodančia veido odą. Štai todėl, Fohow rūpindamiesi moterų grožiu ir gera savijauta, pristato efektyvią priemonę grožiui puoselėti – kaukę su hialuronu ir bioaktyviais peptidais.

Fohow kaukė su hialuronu ir bioaktyviais peptidais pasižymi šiomis savybėmis:

 • suteikia stiprų antisenėjimo ir antiraukšlinį poveikį;
 • padeda atnaujinti pažeistas ląsteles;
 • padeda odai atgauti odos elastingumą ir tapti lygesnei;
 • padeda odai neprarasti drėgmės;
 • gerina odos mikrocirkuliaciją.

Galimybė aplenkti laiką, užkertant kelią odos senėjimui, atsirado atradus peptidų technologijas. Šių novatoriškų technologijų dėka įmanoma pasiekti nuostabių rezultatų, o jų efektyvumą galima sugretinti su geriausiais plastinės chirurgijos rezultatais. Taigi, peptidus drąsiai galima pavadinti novatorišku proveržiu kovojant prieš raukšles ir odos senėjimą!

Kas yra peptidai? Peptidai – (gr. peptos – suvirškintas) baltymų nevisiškos hidrolizės produktas – peptidų ir laisvų aminorūgščių mišinys. Tai medžiagos, kurių molekulės sudarytos iš aminorūgščių likučių, į grandinę sujungtų peptidinėmis (amidinėmis) jungtimis, tai yra vadinamasis polipeptidas.

Peptidų yra visuose gyvuose organizmuose. Peptidai yra atsakingi už daugelį ląstelės funkcijų , jie veikia kaip mediatoriai (tarpininkai),  savo biologines funkcijas atlieka prisijungdami prie membranos receptorių, taip perduodami  informaciją ląstelei.

Peptidas. Skatina kolageno ir elastino sintezę, stiprina odos audinį ir rekonstruoja odą, didindamas tvirtumą ir elastingumą, mažina raumeninį nervo aktyvumą, siekiant išvengti raukšlių. Peptidai yra svarbūs, nes signalizuoja odai gaminti baltymus, tokius kaip kolagenas. Peptidai gerina odos išvaizdą, skatindami kolageno gamybą, tokiu būdu mažinamos smulkios raukšlelės ir  oda įgauna jaunatvišką išvaizdą.

Hialurono rūgštis yra natūrali mūsų organizmo medžiaga, kur ji ir gaminasi, ir kurios yra tiek epidermyje, tiek ir dermoje.

Bėgant laikui, veikiant ultravioletiniams spinduliams, o taip pat dėl tam tikrų medikamentų poveikio šios medžiagos kiekis nuolat mažėja, oda ir poodis vis blogiau geba prijungti ir išlaikyti vandenį, nes yra mažiau sintezuojama ir hialurono rūgštis pereina iš epidermio į dermą. Taigi, derma nebegamina pakankamai hialurono, todėl paspartėja jos degradacija, o šio proceso metu liekančios medžiagos ima kauptis odoje. Todėl oda plonėja, suglemba, praranda elastingumą ir atsiranda raukšlės, o juk Hialurono rūgštis yra svarbi drėgmės balansui odoje. Visi žino, kad gražios ir lygios odos paslaptis – gebėjimas, pasitelkus hialurono rūgštį, tarpląstelinėje medžiagoje išlaikyti vandenį.

Hialurono rūgštis dalyvauja biologiniuose procesuose sąveikoje su baltymais bei vandeniu, ji turi savybę sugerti ir išlaikyti drėgmę odoje ir ši gamyba mažėja veikiant ultravioletiniams spinduliams bei odai senstant. Sumažėjus hialurono rūgšties kiekiui odoje atsiranda sausumo ir tempimo pojūtis, sumažėja odos elastingumas, atsiranda raukšlelių.

Kaukės naudojimas

 • Prieš naudojant kaukę, pilnai nuvalyti veido odos paviršių.
 • Atidarykite pakuotę. Kaukė susideda iš dviejų sluoksnių – baltas perlų sluoksnis / šilko sluoksnis (kaukė).
 • Baltą perlinį sluoksnį nuimti, o šilkinę kaukę uždėti ant veido.
 • Išlyginti kaukę pagal veido kontūrus.
 • Po 15- 20 min.kaukę nuimti. Veido prausti nereikia.
 • Kaukė tinka visų tipų odai.

Pakuotėje 8 vnt po 23 ml.
Pakuotės kaina 55 €

Plačiau apie  vartojimą  ir poveikį – susisiekus el.paštu ar telefonu.

Pristatymas Lietuvoje nemokamas.

UŽSAKYTI!