Apie Feniksą (FOHOW)

Mes esame Korporacijos FOHOW (FENIKSAS) distributoriai Lietuvoje

apiePagal legendą Feniksas – atgimimo simbolis. Senovės graikų legendose pasakojama apie keistą paukštį, vadinamą feniksu. Jis buvo panašus į erelį, tokio pat dydžio, o jo plunksnos buvo labai ryškios ir spalvingos. Pasak legendos, šis paukštis gyvena vis iš naujo atgimdamas. Paprastai jis gyvena Arabijoje, bet yra tekę matyti ir Egipte. Feniksas gyvena 500 metų. Savo gyvenimo ciklo pabaigoje paukštis susineša lizdą iš cinamono šakelių ir padeda kiaušinį. Saulės spinduliai įkaitina lizdą, jis užsiliepsnoja ir feniksas sudega, palikdamas vien pelenus. Po kelių dienų iš pelenų gimsta kitas feniksas. Korporacija FOHOW (FENIKSAS) pavadinta šio nuostabaus ir stipraus legendinio paukščio atgimusiam iš pelenų garbei.

Apie gamintoją

1992 m. Kinijoje pirmą kartą pasaulyje pasirodė preparatai iš aukštesniųjų gydomųjų grybų ląstelių turinio. Atsirado nauja biologiškai veiklių maisto papildų karta – greitai veikiantys imuninės ir energinės sistemų biologiniai reguliatoriai.
Daugiau nei prieš dešimtmetį buvo įgyvendintas unikalus Kinijos valstybinis projektas: pirmą kartą pasaulyje biologiškai veiklių papildų gamybos technologijų vystimosi istorijoje prasidėjo naujas esminis etapas – atsirado skysti koncentruoti preparatai, pagaminti iš aukštesniųjų grybų ląstelių turinio – greitai veikiantys biologiniai imuninės ir energinės sistemų reguliatoriai.
Pagrindinė korporacijos „Fohow“ misija – sveikatos palaikymo kultūros plėtojimas visame pasaulyje, visos žmonijos laimingos ir sveikos gyvensenos koncepcijos sukūrimas.
Visų korporacijos „Fohow“ įmonių gamyba yra pažymėta aukš­čiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais GMP, HAACP, ISO.
Nemažiau reikšminga ir tai, kad korporacijos „Fohow“ gaminamų naujų greito poveikio biologiškai veiklių maisto papildų iš kordicepso kaina yra mažesnė, negu panašios produkcijos, gaminamose kitose įmonėse. Taigi, naujos kartos kordicepso preparatai tapo prieinami visiems.